• Hrajeme Vám Oldies, Disco, Pop a Rockové písničky z let 1970 až 2005

  • LETNÍ DISKOTÉKA S RÁDIEM - PO - OLDIES, ST - DISCO, PA - MILENIUM, UT a CT - MIX

  • JSME NEMODEROVANÉ RÁDIO!!!

DŮLEŽITÉ PROHLÁŠENÍ

Vážení Nostalgičtí posluchači,

nejprve mi dovolte, abych poděkoval všem posluchačům, kteří na náš transparentní účet poslali finanční částku. Uvědomuji si, že přispíváte dle vašich možností a vážím si toho.

Dnes mám toho podstatně víc na srdci, a proto se Vám omlouvám, že aktuální zpráva bude o něco delší.

30. Dubna jsme oslavili třetí narozeniny. Do dnešního dne se potýkáme s několika provozními problémy, o kterých bych vás rád informoval.

Rádio přešlo pod jiného poskytovatele stránek, protože dlouhodobě jsme byli nespokojeni s provozovatelem, kterého jsme se doprošovali o dodělání určitých požadavků, které technicky nedokázal pro nás vykonat.

O výpadcích s naším SW jsem Vás již informoval. Situace je již natolik neúnosná, že jsem zahájil kroky, aby nedocházelo k výpadkům. Počítač v tomto měsíci Červen přepneme na zálohu, kterou před spuštěním musíme nakonfigurovat stejně, jako máme hlavní počítač. Jakmile toto bude hotové, tak se mi podařilo vyjednat spolupráci ještě s jedním IT, který nám pomůže odstranit přetrvávající problém s počítačem.

Test počítače následně bude trvat do té doby, nežli si opravdu budeme jisti, že vše funguje, tak jak má. Jak jsem již několikrát zmínil, pokud se vám aspoň trošku líbí naše nemoderované rádio, žádám vás, abyste nám pomohli s finanční podporou pro rádio, které momentálně potřebuje vaši pomoc, abychom mohli pokračovat dál ve vysílání.

Máme za sebou tři roky nesnadné cesty, ale zvládnout se dá všechno, pokud je snaha a chuť.

Veškerou práci si na rádiu vykonáváme sami. Nemám k dispozici armádu obchodních zástupců, ani hudebního dramaturga, technika, lidi z marketingu, aby se o našem rádiu vědělo a další a další…

Hraji vám na základě praxe a zkušeností v oboru a díky vaší podpoře se nám povedlo, že porážíme v poslechovosti i některá frekvenční rádia, která vysílají podstatně déle nežli rádio Nostalgie.

Děkuji Vám za přečtení zprávy

Zdraví Vás Jiří Brejník zakladatel rádia