• PRODLOUŽENÁ DISKOTÉKA - ÚT, ČT a SO

  • PODZIMNÍ NOSTALGICKÁ ROMANCE

  • ČESKÝ HUMOR - 26. ZÁŘÍ

  • SPECIÁL s KARLEM GOTTEM - 1. ŘÍJNA

MOTIVACE PRO VŠECHNY FANOUŠKY

Vážený příznivče rádia Nostalgie:

velice nás těší Vaše pozitivní odezva na program našeho rádia Nostalgie. Naše rádio vás oslovuje s další prosbou. Pokud byste v rámci svého okolí věděli o nějaké možnosti podpory pro rádio (zadání reklamy,…) prosíme Vás, zašlete nám kontakt. Budeme Vám velice vděční.

Naše rádio se dlouhodobě bez podpory neobejde, jde zejména o řešení poplatků v rámci přenosu signálu a placení poplatků Ose a některé další softwarové nástroje. Pro Vaši informaci v době „koronavirové“ krize, jsme rádio podporovali z vlastních zdrojů. V současné době se pomalu daří navazovat ztracené kontakty, ale pro dosažení samofinancování rádia ještě něco chybí. Proto pokud by se vám podařilo zaslat nějaký zajímavý kontakt, případně věděli o nějaké formě podpory, budeme velice rádi.

Jen pro doplnění, rádio zadává reklamu za měsíc, kde je odvysíláno cca 200 spotů. Tuto informaci Vám poskytujeme jen proto, že si vážíme Vaší věrnosti a podpory a též abyste věděli, že jakékoli příjmy slouží výhradně pro rozvoj a podporu rádia.

S úctou

Jiří Brejník a Jiří Čejka