• DĚKUJI VÁM ZA VAŠÍ POMOC!!! JEŠTĚ NEMÁME VYHRÁNO

  • PŘEJEME VÁM KLIDNÝ POSLECH U ZIMNÍHO PROGRAMU

  • KAŽDÝ PÁTEK HRAJEME – TANEČNÍ HITY Z MILÉNIA – ZAČÁTEK V 19:00

  • ČESKO-SLOVENSKÝ VÍKEND 27 a 28 ÚNORA

PODPORA PRO RÁDIO

Vážení a milí posluchači přicházím za vámi v opravdu těžké době se žádostí podpořit rádio Nostalgie, aby nezaniklo.

Po celou dobu jeho existence se vám snažím pouštět ve vysílání minimum reklamních bloků a maximum hudby. Po dobu trvání rádio NOSTALGIE vysílá bez partnerů a bez významných sponzorů, kterou má konkurence-frekvenční rádia, která vysílají podstatně déle. Zjistil jsem informace, že konkurence, která vysílá, využívá možnosti a jsou podporovaná pouze z finančních prostředků od posluchačů.

Díky vám jsme se za necelých pět let v poslechovosti posunuli na velice slušnou příčku a díky vám stálým posluchačům jsme dosáhli toho, že o nás na vaše doporučení ví stále nových posluchačů, kteří ani netušili, že vysíláme a pouštíme písničky s 80, 90 let a milénia.

Přátelé, připravili jsme pro vás dva QR kódy, přes které nám můžete poslat v nominální hodnotě dar 100,- Kč anebo dar 200,- Kč vaší podpory. Finanční dar je možné také zaslat z vašeho účtu na transparentní číslo 6666201666 / 2010

Všechny vaše platby budou evidované. Z účtu poté uhradím poplatek za Stream, autorská práva Osu a Instagram. Na stránce jsme připravili QR kódy a souhrn kolik finančních prostředků je naspořeno a kolik finančních darů je potřeba ještě vybrat.

Každý měsíc jsem bez vaší finanční podpory hradil finanční částku. BOHUŽEL rádio nespadá do žádné ze zmiňovaných podpor a momentálně nemáme možnost získat úvěr z banky, proto jsem se rozhodl vás oslovit. Pokud se potřebná finanční částka vybere k zaplacení měsíčního poplatku a na účtu zůstanou nějaké finanční prostředky navíc, tak se automaticky převedou do dalšího kalendářního měsíce.

Jestliže se vám rádio NOSTALGIE alespoň trošku líbí a máte zájem, abychom pokračovali ve vysílání, tak vás žádám, aby jste nás podpořili.

Rád bych s vámi se všemi v měsíci Dubnu oslavil 5 narozeniny rádia NOSTALGIE a pokračoval v započaté práci.

Dovolte mi, abych vám na závěr poděkoval.  Jiří BREJNÍK – zakladatel rádia.