• BAREVNÝ PODZIM s NOSTALGIÍ od 20. ZÁŘÍ do 28. LISTOPADU

  • PŘIPRAVUJEME PRO VÁS NOVOU ANKETU JINÉ HLASOVÁNÍ

  • KAŽDOU STŘEDU POUŠTÍME – DISCO HITY Z 90 LET – ZAČÍNÁME V 19:00

  • DALŠÍ ČESKO-SLOVENSKÉ DOPOLEDNE USLYŠÍTE - 25. a 26. ZÁŘÍ

PODPORA PRO RÁDIO

Vážení a milí posluchači, přicházím za vámi v opravdu těžké době se žádostí podpořit rádio Nostalgie, aby nezaniklo.

Po celou jeho dobu existence se vám snažím pouštět ve vysílání minimum reklamních bloků a maximum hudby. 

Rádio NOSTALGIE vysílá bez partnerů a bez významných sponzorů, kterou mají konkurenční-frekvenční rádia, která vysílají podstatně déle. Informace, které jsem si zjistil, že některá rádia využívají možnosti a jsou podporovaná pouze z finančních prostředků a darů od posluchačů.

Díky vám jsme se za pět let v poslechovosti posunuli na velice slušnou příčku. Díky stálým posluchačům jsme dosáhli toho, že o nás na vaše doporučení ví stále nových posluchačů, kteří ani netušili, že vysíláme a pouštíme písničky s 80, 90 let a milénia.

Přátelé, připravili jsme pro vás čtyři QR kódy, přes které nám můžete zasílat v nominální hodnotě dar 100,- Kč, dar 200,- Kč, dar 500,- Kč a dar na 1000,-Kč vaší podpory. Finanční dar je také možné zaslat z vašeho účtu na transparentní číslo 6666201666 / 2010

Všechny vaše platby jsou evidované. Z účtu poté uhradím poplatek za Stream, autorská práva Osu a Instagram. Na stránce jsou připravené QR kódy a souhrn kolik finančních prostředků je naspořeno a kolik finančních darů je potřeba ještě vybrat.

Každý měsíc jsem bez vaší finanční podpory hradil finanční částku.

BOHUŽEL rádio nespadá do žádné ze zmiňovaných podpor a momentálně nemáme možnost získat úvěr z banky, proto jsem se rozhodl vás oslovit. Pokud se potřebná finanční částka vybere k zaplacení měsíčního poplatku a na účtu zůstanou finanční prostředky navíc, tak se automaticky převedou do dalšího kalendářního měsíce.

Jestliže se vám rádio NOSTALGIE alespoň trošku líbí a máte zájem, abychom pokračovali ve vysílání, tak vás žádám, aby jste nás podpořili finanční podporou.

Dovolte mi, abych vám na závěr poděkoval.  Jiří BREJNÍK – zakladatel rádia.