• VÁNOČNÍ ROLNIČKY S RÁDIEM NOSTALGIE

  • V PONDĚLÍ ZAČÍNÁ NA RÁDIU ADVENT

  • VÁNOČNÍ SMĚS KOLED, PÍSNIČEK a CHRISTMAS SONGŮ

  • ČESKÝ HUMOR O ADVENTU - KAŽDOU SOBOTU DOPOLEDNE

BLÍŽÍ SE ADVENT

Klidný den vážení posluchači,

v pondělí 30. Listopadu startuje advent a vánoční program na rádiu Nostalgie.

V letošním roce kvůli pandemii jsme sestavili program pro všechny stálé a nové příznivce pod pracovním názvem Vánoční rolničky s Nostalgií.

Poslech je v letošním roce nasměrovaný hlavně na adventní víkendy, kdy vám pustíme v sobotu v dopoledních hodinách český humor a v neděli česko-slovenské dopoledne s vánočními písničkami.

Přejeme vám příjemný advent a nikým nerušený poslech. Rádio NOSTALGIE

ČESKÁ POŠTA

Vážení příznivci rádia Nostalgie,

na základě posluchače, který od nás obdržel poškozenou obálku, jsem se rozhodl napsat několik řádků o České poště, s. p. o poštovních a doručovatelských službách.

Na vaše žádosti vám rozesíláme obálky s drobnými dárky, průvodním dopisem do kterého vkládáme samolepky, o které si píšete přes náš kontaktní formulář.

Jsme rádi, když vám na vaše kontaktní adresy můžeme poslat v obálce vaší žádost. Nejsme šťastni s toho, že vám buď obálka vůbec nepřijde anebo přijde poškozená.

Od příštího roku vám budeme zasílat lépe zajištěnou obálku, což jsou pro rádio další finanční náklady navíc. Rádi vám zasíláme drobné dárky, protože nám děláte radost tím, že se o nás zmíňíte novým posluchačům.

Nejsme ale rádi, když si Česká pošta státní podnik od nás vyinkasuje finanční obnos za služby a poté vám nedoručí námi zaslané obálky.

Vymyslíme lepší způsob doručení na vaše kontaktní adresy a budeme doufat, že se nám podaří zasílat kompletní zásilky.

Velice se vám za rádio Nostalgie omlouvám a pevně doufáme, že nám zůstanete věrni a napíšete si o další možné rádiové dárky, aby se o nás dozvěděly další případní posluchači.

S přáním klidného adventu vás zdraví zakladatel rádia. Přeji vám příjemný poslech u připraveného programu s rádiem NOSTALGIE.

VÁNOČNÍ ROLNIČKY do 27. PROSINCE

Představujeme vám program na adventní dny a vánoční svátky.

Od 30. 11. až do 27. 12. budeme pouštět vánoční písničky, koledy a Christmas songy.

Program po tři sobě jdoucí víkendy.

V SOBOTU dopoledne uslyšíte český humor s vánočními česko-slovenskými písničkami a zahraničními songy.

V NEDĚLI dopoledne pustíme české hity a vánoční české písničky.

Písničky na přání, které si můžete přát 2x / 1 hodinu každý den od 09:00 hodin do 18:00 hodiny.

Vánoční písničky, hity a songy, které znáte z našeho vysílání.

Vánoční svátky 24, 25 a 26 ODEHRAJEME bez reklamních bloků.

24. 12. –  České dopoledne s českým humorem, koledy, diskotéka, vánoční party.

25. 12. –  Vánoční písničky na přání, po celý den koledy, večerní diskotéka.

26. 12. –  Dopoledne s českým humorem. Vánoční zahraniční diskotéka, české koledy. Písničky na vaše přání.

27. 12. –  Česko-slovenské dopoledne. V dopoledních hodinách ukončíme vánoční program a odpoledne budeme pokračovat již s klasickým připraveným programem.

Rádio NOSTALGIE vám přeje klidný adventní čas a nikým nerušené Vánoční svátky.

MOTIVACE PRO VŠECHNY FANOUŠKY

Vážený příznivče rádia Nostalgie:

velice nás těší Vaše pozitivní odezva na program našeho rádia Nostalgie. Naše rádio vás oslovuje s další prosbou. Pokud byste v rámci svého okolí věděli o nějaké možnosti podpory pro rádio (zadání reklamy,…) prosíme Vás, zašlete nám kontakt. Budeme Vám velice vděční.

Naše rádio se dlouhodobě bez podpory neobejde, jde zejména o řešení poplatků v rámci přenosu signálu a placení poplatků Ose a některé další softwarové nástroje. Pro Vaši informaci v době „koronavirové“ krize, jsme rádio podporovali z vlastních zdrojů. V současné době se pomalu daří navazovat ztracené kontakty, ale pro dosažení samofinancování rádia ještě něco chybí. Proto pokud by se vám podařilo zaslat nějaký zajímavý kontakt, případně věděli o nějaké formě podpory, budeme velice rádi.

Jen pro doplnění, rádio zadává reklamu za měsíc, kde je odvysíláno cca 200 spotů. Tuto informaci Vám poskytujeme jen proto, že si vážíme Vaší věrnosti a podpory a též abyste věděli, že jakékoli příjmy slouží výhradně pro rozvoj a podporu rádia.

S úctou

Jiří Brejník a Jiří Čejka