• POSLOUCHÁTE BAREVNÝ PODZIM s RÁDIEM NOSTALGIE

  • KAŽDÉ PONDĚLÍ HRAJEME HITY Z 80 LET - ZAČÍNÁME v 19:00 HODIN

  • ČESKÝ NESTÁRNOUCÍ HUMOR TENTOKRÁT USLYŠÍTE v NEDĚLI 29. ŘÍJNA

  • NOČNÍ POSLECH NA RÁDIU NOSTALGIE ZAČÍNÁ UŽ PO 23 HODINĚ.

POSUN S RÁDIEM

Zdravíme vás vážení posluchači a příznivci rádia Nostalgie,

prázdniny se přehouply do druhé poloviny. Televizní stanice se předhánějí a lákají na program, který mají připravený na letošní podzim.

Také vám představíme Barevný podzim, pokud se na transparentním účtu vybere tolik potřebná finanční podpora, abychom mohli vysílat.

Rádio z naší strany je puštěné. V záložce Playlist se můžete přesvědčit, že vysíláme, ale bohužel momentálně nemáme pro koho. Stream je od dodavatele vypnutý.

Věřte mi, že i já mám zájem, aby rádio Nostalgie pokračovalo po výpadku letošních prázdnin ve své činnosti. Na transparentním účtu se pomalu připisují vaše finanční dary a jsem velice potěšen, že posluchači rádia se připojují k výzvě. Máme ještě tři týdny nato, abychom splnily tolik potřebnou finanční pomoc.

Rád bych vám poslední týden před skončením prázdnin sdělil rozhodnutí a představil  program, který v případě splnění odvysíláme o letošní Barevný podzim.

Děkuji vám za jakýkoliv váš finanční dar. Udělám vše proto, abychom Vám mohli sdělit pozitivní zprávu. Pokud čerpáte dovolenou, přeji vám klidné její prožití.

Zdravím vás s dalším příspěvkem. Zdravím všechny Nostalgické posluchače.