• POSLOUCHÁTE BAREVNÝ PODZIM s RÁDIEM NOSTALGIE

  • KAŽDÉ PONDĚLÍ HRAJEME HITY Z 80 LET - ZAČÍNÁME v 19:00 HODIN

  • ČESKÝ NESTÁRNOUCÍ HUMOR TENTOKRÁT USLYŠÍTE v NEDĚLI 29. ŘÍJNA

  • NOČNÍ POSLECH NA RÁDIU NOSTALGIE ZAČÍNÁ UŽ PO 23 HODINĚ.

PRAVDA O RÁDIU

Vážení posluchači,

nejprve mi dovolte, abych vám popřál, pokud jste ještě nečerpali letošní dovolenou, aby vám vyšlo počasí a odpočinuli jste si od běžných pracovních starostí.

Měsíc prázdnin je za námi a rád bych vám sdělil, že do dnešního dne na transparentním účtu nebyl zaznamenán finanční příspěvek od vás posluchačů a příznivců rádia.

Do konce prázdnin schází jeden měsíc, 31 dní. Rozhodl jsem vám napsat skutečnou pravdu o rádiu Nostalgie.

Máme dvě možnosti. Jestliže nás podpoříte, má rádio předpoklad pokračovat hned po prázdninách. Jsem v jednání s Play cz, že nám pustí zastavený stream, pokud získáme finanční obnos od vás a jednoho partnera, kterého jsem oslovil, vybereme pomoc pro rádio Nostalgie a 3.Září rádio Nostalgie bude streamovat veškerý připravený program.

Pokud se tak nestane, tak mi nezbývá, nežli vám oznámit definitivní konec projektu stvořený pro diskotékové příznivce jakým jste vy posluchači rádia Nostalgie.

Rádio zůstává z mé strany puštěné a naprogramované do 31. Srpna.

Všechny úkony s rádiem jsem připravoval na základě mích zkušeností. Pokud se najdou mezi vámi skuteční příznivci a podpoříte finančně projekt, který sedm let jsem připravoval, bude to dárek pro nás všechny, tak budeme společně poslouchat barevný podzim s rádiem.

Zdraví vás Jiří BREJNÍK zakladatel rádia